Okręg wyborczy nr 11 obejmuje 5 powiatów: będziński, bieruńsko-lędziński, gliwicki, tarnogórski, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.
Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
- Jacek Wilk - adwokat
- Jerzy Janoska - przedsiębiorca
- Włodzimierz Skalik - przedsiębiorca
- Bożena Modzelewska - ekonomista
- Emilia Kordek - architekt
- Agnieszka Jarczyk - dziennikarz
- Agnieszka Białek - trener biznesu
- Jacek Pawlikowski - przedsiębiorca
- Jakub Gruszka - przedsiębiorca
- Dobromir Sośnierz - przedsiębiorca
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
- Łukasz Kohut - politolog
- Sabina Obwiosło-Budzyń - dyrektor generalny
- Roman Nehrebecki - producent filmowy
- Joanna Stępień - ekonomista
- Maciej Klimek - socjolog
- Anita Ziegler-Chamielec - monter urządzeń elektronicznych
- Marcin Gołda - pedagog
- Iwona Sobera - pedagog
- Piotr Łukasiewicz - nauczyciel akademicki
- Anna Kulczyk-Szymańska - dyrektor generalny
Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni
- Jerzy Buzek - poseł do Parlamentu Europejskiego
- Marek Balt - ekonomista
- Mirosława Nykiel - posłanka na Sejm RP
- Jan Olbrych - socjolog
- Marek Plura - poseł do Parlamentu Europejskiego
- Grażyna Kulik - specjalista do spraw rachunkowości
- Renata Caban - wyższy urzędnik samorządowy
- Henryk Kiepura - wyższy urzędnik samorządowy
- Joanna Sekuła - dyrektor generalny
- Paweł Kobyliński - ekonomista
Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości
- Jadwiga Wiśniewska - pedagog
- Grzegorz Tobiszowski - ekonomista
- Izabela Kloc - ekspert ds. funduszy europejskich
- Bolesław Piecha - lekarz medycyny
- Waldemar Andzel - parlamentarzysta
- Andrzej Sośnierz - lekarz medycyny
- Józef Kubica - leśnik
- Wioletta Koper-Staszowska - pedagog
- Barbara Szydlik - pielęgniarka
- Stanisław Szwed - parlamentarzysta
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS
- Maciej Konieczny - zawodowy działacz organizacji pozarządowej
- Katarzyna Iwańska - technik ogrodnik
- Martin Saczek - specjalista do spraw marketingu i handlu
- Agnieszka Lamek-Kochanowska - etnograf
- Zdzisław Smoliński - chemik
- Monika Radecka - księgowy
- Katarzyna Gasparska - specjalista do spraw reklamy i marketingu
- Konrad Mrozowski - elektryk budowlany
- Barbara Słania - socjolog
- Bogusław Blicharski – ekonomista
Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
- Grzegorz Długi - prawnik
- Krzysztof Sitarski - inżynier górnik
- Jerzy Jachnik - inżynier metalurg
- Aleksandra Jelonek - bibliotekarz
- Agata Hiero-Cichoń - specjalista ds. reklamy i marketingu
- Anna Karwot - prawnik
- Monika Kumor - prawnik
- Artur Wilk - inżynier elektroenergetyk
- Jadwiga Buryn - nauczyciel języka obcego
- Tomasz Jaskóła - parlamentarzysta
Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
- Dominik Łężak - nauczyciel akademicki
- Jolanta Milas - ekonomista
- Anna Wiśniewska - student
- Dominik Palka - adwokat
- Grażyna Swaczyna - ekonomista
- Maciej Urbańczyk - geolog
- Justyna Curran - ekonomista
- Jacek Sierpiński - informatyk
- Gabriela Bartecka-Meyer - inżynier chemik
- Marcin Maranda - nauczyciel historii